Şehir İçi Eğitim

                                    

 

RANDEVU : Direksiyon dersleri sizin istediğiniz gün ve saatlerde göre önceden karşılıklı randevu alınarak yapılır.

DERS SAATLERİ : Her gün sabah 09:00 ile akşam 24:00 saatleri arası direksiyon eğitimi verilmektedir.

ÜCRET : Manuel ( Düz Vites) ve otomatik vites araçta 1 ders saati direksiyon eğitim ücreti aynıdır. Eğitim süresi 50 dakikadır. Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasarlar dahildir.

EĞİTİM GÜZERGAHI: İlk ders trafiğe kapalı bir alanda başlatılır, seviyenize göre hafif trafik ve yoğun trafik olan güzergahlarda devam edilir. Ayrıca sık kullanacağınız veya tereddütlerinizin olduğu güzergahlarda da eğitim verilir yada o bölgelere ağırlık verilebilir. Örneğin; Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz. Varyant, Altınyol (Karşıyaka), İncialtı, Menderes Caddesi, Çankaya, Alsancak, Otoyol, Alparslan Mahallesi (Yoğun yokuşlu) gibi güzergahlarda tercih edilebilir.

EĞİTİM ARACI : Eğitim araçlarımız Manuel (Düz vites) ve Otomatik vites Dacia Sandero Stepwaydir.  Tüm araçlarımız son model, tek marka ve tek renktir.

NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR : Öğrenmek kişiden kişiye farklılık gösterebilir ancak ortalamaya baktığımızda yaklaşık 10 ders saati direksiyon eğitimi alarak trafiğe katılacak duruma gelirsiniz. Bundan sonra sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak, kendi kendinizi geliştirmek.

DİREKSİYON EĞİTİM VEREN ÖĞRETMENLER : Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz bu konuda yüksek tecrübeye sahiptirler  ve tüm personelimiz Milli Eğitim Direksiyon Usta Öğreticilik belgelerine sahiplerdir.

 

Bucanın en iyi sürücü kursu herkese tavsiye ederim Atalay sürücü kursu ailesine çok teşekkür ederim...

Kadir Balkan

İş disiplini mükemmel.Zamanınızı ve paranızı başka kurslarda boşuna harcamayın.Ben çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.Atalay sürücü kursu İzmir'in 1 numarası..

Sema Karakuş

Tavsiyemi bir borç bilirim. Her şey için teşekkürler...

Mehmet Ali Karan

Bir gün araba kullanabileceğim aklıma gelmezdi. İyi ki varsınız. Her şey için teşekkür ederim...

Nazlı Gülfidan

Ehliyetiniz yoksa gelebileceginiz tek adres...

Kübra Güler

Hayalimdi gerçek oldu... Tüm ekibinize ayrı ayrı teşekkür ederim...

Merve Üstün

Bize Ulaşmak için iletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım

İletişim Formu